Ostatnio na zajęciach zajmowaliśmy się animacją poklatkową. Dzięki zdjęciom robionym klatka po klatce możliwy jest uzyskanie obrazu w formie filmu złożonego z tychże klatek. Ważnym jest jednak, aby pamiętać, żeby zmieniać położenie obiektu małymi odstępami. Zdjęcia są autorskie, zaś muzykę pobrałam z www.bensound.com pt. "Buddy".
Ostatnio bawiliśmy się nieco zdjęciami. Zadaniem naszym było przy użyciu jakiegoś naszego zdjęcia, na którym widniejemy, wklejenie siebie do lokalizacji w której nas dotychczas nie było. Oto zdjęcia, z których korzystałam: Aby następnie stworzyć à la pocztówkę. Dodatkowo nałożyłam efekt starego zdjęcia, aby ujednolicić całość oraz upodobnić do wspomnianej wyżej starej, przedwojennej pocztówki.