Ostatnio bawiliśmy się nieco zdjęciami. Zadaniem naszym było przy użyciu jakiegoś naszego zdjęcia, na którym widniejemy, wklejenie siebie do lokalizacji w której nas dotychczas nie było. Oto zdjęcia, z których korzystałam: Aby następnie stworzyć à la pocztówkę. Dodatkowo nałożyłam efekt starego zdjęcia, aby ujednolicić całość oraz upodobnić do wspomnianej wyżej starej, przedwojennej pocztówki.